BOSCH EXPERT EXBA18V-40 BATTERY TABLESS CELL 4.0AH
https://www.technicon.nl/web/image/product.template/98750/image_1920?unique=ab045f9
(0 review)
Geleverd in doos
Deze 18V accu levert krachtige prestaties voor veeleisende toepassingen en zorgt voor een betrouwbare energievoorziening bij intensief gebruik. Dankzij de geavanceerde celtechnologie en efficiënte warmteafvoer blijft het vermogen constant en gaat de accu langdurig mee, ook onder zware omstandigheden. De accu is compatibel met het Bosch Professional 18V System en AMPShare, waardoor hij breed inzetbaar is op verschillende machines. Met een capaciteit van 4,0 Ah heb je een sterke en veelzijdige energiebron voor dagelijks professioneel gebruik.
+ Productomschrijving
  • Eén accu voor alles: Compatibel met het Bosch Professional 18V System en met AMPShare, de accu-alliantie van meerdere merken
+ Technische gegevens
  • Afmetingen accu (breedte x lengte x hoogte) 80 x 121 x 51 mm
  • Afmetingen verpakking (breedte x lengte x hoogte) 94 x 144 x 74 mm
  • Accucapaciteit 4,0 Ah
  • Technische gegevens
  • Accuspanning 18,0 V
  • Gewicht 0.605 kg
+ Standaard meegeleverd
  • Geleverd in doos
  • 1x EXBA18V-40 4,0Ah Accu
Not Available For Sale
This combination does not exist.
Beperkt voorraad ( 1 Units op voorraad )
Internal Reference: 066000175
EAN nummer: 4053423341027
Fabrikant code: 1600A036YW
Product Highlights
Belangrijkste gegevens
Accuspanning18,0 V
Gewicht*0,605 kg